Smelies iedvesmu savam nākamajam piedzīvojumam!


Atbilde

Kur Tu sava ceļojuma laikā vēlies katru rītu pamosties? Šis jautājums ir jāuzdod pašam sev, meklējot naktsmītnes. Vienkārši ieraksti uz kurieni dosies šeit un grūtāko - meklēšanas un salīdzināšanas daļu - mēs izdarīsim Tavā vietā.

Atbilde

Tas nav tik vienkārši - viss ir atkarīgs no Tava rezervējuma noteikumiem, ko izvēlējies veicot rezervāciju. Lai noskaidrotu savas iespējas mainīt vai atcelt rezervējumu, Tev jāizlasa rezervācijas apstiprinājums vai jāvēršas pie pakalpojuma sniedzēja pie kura veici rezervējumu.

Vai vēlies profesionāļu padomu? Pat ja Tu rezervēji ar noteikumu "neatmaksājams" un Tavi plāni mainās, viss vēl nav zaudēts! Droši vērsies pie sava pakalpojumu sniedzēja un lūdz, vai naktsmītne būtu ar mieru pieņemt izņēmumu un ļaut atcelt vai mainīt rezervējumu.

Atbilde

Mēs salīdzinām cenas pasaules labākajos viesnīcu rezervēšanas portālos kā HotelsPlanet.co.uk, Hotels.com, Expedia, Agoda, Trip.com, Hotel.info, ZenHotels, HostelWorld, SnapTravel un vēl!

Lai pārliecinātos par to, ka Tu nepārmaksā, mēs pārbaudām cenas arī lielākajās viesnīcu ķēdēs - Hilton, Marriott, Starwood, Best Western, Four Seasons, Hyatt, Wyndham un Choice Hotels.

Tas nozīmē, ka mēs kopumā varam salīdzināt cenas 1,000,000+ naktsmītnēs jebkur pasaulē vienā acu mirklī un parādīt Tev vislabākos variantus!


Reklāma ⤵️