Ja Tev ir savs blogs, personīgā mājas lapa, ziņu vai cita veida portāls vai tieši tūrismam veltīta domubiedru grupa un Tu vēlies paplašināt savas vietnes piedāvātās iespējas, tad Tu esi īstajā vietā! Piedāvājot saviem apmeklētājiem iespēju meklēt lētas aviobiļetes un viesnīcas tieši no savas vietnes, Tu paplašināsi savas vietnes piedāvājumu un pie reizes vari nopelnīt!

Fakti par Ceļosim.lv:

  • 🏷️ Ceļosim.lv ir viszemākās aviobiļešu cenas salīdzinot ar Latvijas 10 vadošajiem aviobiļešu meklēšanas portāliem,
  • 📱 Mums ir Latvijā pirmā aviobiļešu un viesnīcu meklēšanas lietotne Android ierīcēm,
  • 📊 Mēs acumurklī salīdzinām 700+ lidsabiedrības un aģentūras kā arī 1,000,000+ viesnīcas visā pasaulē, lai parādītu lietotājiem vislabākos piedāvājumus,
  • 󠀥💶 Ar mūsu partneru programmu arī Tu vari nodrošināt šo lielisko piedāvājumu arī saviem lietotājiem un pie reizes sev nodrošināt pasīvus ienākumus!

Atbilde

Mēs piedāvājam rīkus, ko Tu vari izvietot savā vietnē un popularizēt, piemēram iegulti iframe meklēšanas rīki aviobiļetēm, viesnīcām vai gan, gan, vai arī tiešās saites uz mūsu pakalpojumiem, kurās norādīts Tavs partnera kods.

Katru mēnesi mēs Tev atskaitīsimies par to, cik meklēšanas un rezervācijas tika veiktas noteiktajā mēnesī izmantojot Tavus partnera rīkus, kā arī informāciju par komisijām. Mēs Tev maksāsim 50% jeb pusi no komisijas, ko mēs saņemsim no pakalpojumu sniedzējiem par katru veikt rezervējumu.
Ir arī daudzi portāli, kas maksā komisiju par klikšķiem un lietotājiem nemaz nav jāveic rezervējums.

Atbilde

Informācija par to, kad un kā tiek izmaksātas partneru komisijas.

Aviobiļetes: Mēneša pēc tā kurā rezervējums apmaksāts pēdējā piektdienā.
Piemērs: Liene Martā rezervēja un apmaksāja lidojumu, kas notiks Jūlijā. Tava komisija tiks izmaksāta Aprīļa pēdējā piektdienā.

Viesnīcas: Mēneša pēc tā kurā rezervējums izpildīts pēdējā piektdienā.
Piemērs: Imants Septembrī rezervēja un apmaksāja viesnīcu. Viņa rezervējums ir no Decembra beigām, taču viņš izrakstīsies no viesnīcas Janvāra sākumā. Tava komisija tiks izmaksāta Februāra pēdējā piektdienā.

Citi, ieskaitot maksas klikšķus: Mēneša pēc tā kurā darbība tika veikta pēdējā piektdienā.
Piemērs: Elīna Augustā meklēja viesnīcu un uzklikšķināja uz piedāvājuma un tika pārvirzīta uz partnera portālu, taču nepabeidza rezervāciju un par to nesamaksāja. Tava komisija tiks izmaksāta Septembra pēdējā piektdienā.

Atbilde

(Demo) Aviobiļešu un Viesnīcu meklētājs:

<iframe src="https://partneri.celosim.lv/meklet?p=Tavs kods" width="100%" height="500" frameborder="0" scrolling="no" /></iframe>

(Demo) Aviobiļešu meklētājs:
<iframe src="https://partneri.celosim.lv/aviobiletes?p=Tavs kods" width="100%" height="500" frameborder="0" scrolling="no" /></iframe>

(Demo) Viesnīcu meklētājs:
<iframe src="https://partneri.celosim.lv/viesnicas?p=Tavs kods" width="100%" height="500" frameborder="0" scrolling="no" /></iframe>

Ieteicamais minimālais rīka augstums ar virsrakstiem ir 400px. Bez virsrakstiem 300px.

Atbilde

Šobrīd tiek atbalstīti zemāk esošie mainīgie (variables), ko vari pievienot rīka iegulšanas adresei. Ja mainīgo vērtības nav norādītas, tiks pielietotas noklusējuma vērtības.

p= Tavs partnera kods (jānorāda obligāti)
1= Lielais virsraksts. Lai nerādītu mazo virsrakstu, adresē iekļauj 1=, bet nenorādi virsrakstu
2= Mazais virsraksts. Lai nerādītu mazo virsrakstu, adresē iekļauj 2=, bet nenorādi virsrakstu
bg= Fona attēla adrese (piemēram: https://domens.lv/img/attels.jpg)
btnc= Meklēšanas pogas fona krāsa (HEX vērtība bez #, piemēram: feba31).
HEX vērtībai jābūt 6 zīmes garai. RGB/RGBa vērtības netiek atbalstītas
btnt= Meklēšanas pogas teksta krāsa (HEX vērtība bez #, piemēram: ffffff).
HEX vērtībai jābūt 6 zīmes garai. RGB/RGBa vērtības netiek atbalstītas

Atbilde

Jā! Sazinies ar mums un mēs priecāsimies apspriest Tavas vajadzības un piedāvāt pielāgotu risinājumu, lai veicinātu Tavus panākumus!


Fill out my online form.