Apceļo pasauli pēc saviem noteikumiem!

Ceļosim.lv misija ir dot iespēju visiem cilvēkiem pieredzēt pasauli neatkarīgi no budžeta, tāpēc mēs darām visu, lai atrastu un salīdzinātu cenas dažādiem ceļojumu pakalpojumiem - no lētākajiem lidojumiem ar labākajām lidsabiedrībām līdz neticami mājīgām naktsmītnēm.

Ko mēs (ne)darām

Mēs nesēžam šikā birojā stikla ēkas augstākajos stāvos ar 30 cilvēku komandu, kuri uztur Ceļosim.lv - tā vietā mēs investējam tehnoloģijā, kas mums palīdz ietaupīt naudu, ko savukārt varam pārvērst atlaidēs Tev. Mēs nerezervējam pakalpojumus, bet gan salīdzinām cenas simtiem portālos un parādām Tev vislabākos piedāvājumus, ko vari rezervēt tieši pie pakalpojumu sniedzēja. Turklāt, par Tavu rezervējumu mums maksā pakalpojumu sniedzējs, tāpēc mēs nesagādāsim Tev nejaukus pārsteigumus ar slēptām (vai neslēptām) "administrācijas" maksām - tāpēc Ceļosim.lv norādītā cena ir zemākā pieejamā - un tas ko Tu redzi ir tas, ko Tu maksā.

Galu galā - tieši mūsu tehnoloģija un sadarbība ar lielākajiem pasaules portāliem un labākajām lidsabiedrībām ir galvenais iemesls, kāpēc Ceļosim.lv ir VISZEMĀKĀS CENAS aviobiļetēm salīdzinot ar 10 populārākajiem aviobiļešu cenu salīdzināšanas portāliem Latvijā.
Bet netici mūsu vārdiem - pārliecinies!

Digitalizējot tūrismu

Ceļosim.lv investē tehnoloģijās, kas palīdz padarīt ceļošanu un ceļojumu pakalpojumu rezervēšanu vienkāršu un izdevīgu ikvienam. Mēs savienojam tūristus ar pasaules lielāko izlasi ar tūrisma mājas lapām un aģentūrām, lai acu mirklī atrastu vislabākās cenas.

Piekļūsti mūsu pakalpojumiem izmantojot mūsu mobilo versiju vai BEZMAKSAS aplikāciju viedierīcēm.

Pilna pakete

Vienalga, vai Tu ceļo atpūtai vai darbam, Tu acu mirklī vari rezervēt savu ideālo ceļojumu pavisam vienkārši izmantojot Ceļosim.lv bez nekādām slēptām un nekādām rezervācijas maksām. Atrodi lētus lidojumus un naktsmītnes.

Video Tavai iedvesmai