Jautājumi un atbildes

Kā jauns un inovatīvs portāls Latvijā, mēs saņemam daudz jautājumus par to, kā mēs varam atļauties nodrošināt bezmaksas pakalpojumu bez reklāmām un papildmaksām. Patiesībā mēs neesam izgudrojuši neko jaunu, bet gan apkopojuši un uzlabojuši dažādas tūrisma tehnoloģijas, lai palīdzētu ikvienam apceļot pasauli neatkarīgi no budžeta.

Atbilde

Kad Tu ieraksti uz kurieni Tu gribi doties, mūsu tehnoloģija ķeras pie darba, lai acumirklī izmeklētu vairāk kā 700 lidsabiedrības un simtiem aģentūras. Tad mēs salīdzinām piedāvātās cenas un parādām Tev vislabākos piedāvājumus, ko vari rezervēt tieši pie pārvadātāja vai aģentūras.
Mēs neesam starpnieki un līdz ar to neieturām nekādas papildmaksas.

Atbilde

Nē - mēs neieturam ne slēptas, ne neslēptas piemaksas. Patiesība ir pavisam vienkārša. Mēs neesam aģentūra un nenodrošinām rezervācijas veikšanu. Tas nozīmē, ka, atšķirībā no vairuma citiem portāliem, mums par katru rezervējumu maksā pakalpojuma sniedzēji pie kā Tu iegādājies savu aviobiļeti.
Šis ir arī iemesls, kāpēc varam Tev godīgi parādīt zemāko cenu, jo mums vienkārši nav iemesla mēģināt Tev parādīt dārgāku biļeti.

0% piemaksas, bet 100% izdevīgi!

Atbilde

Kad Tu mūsu portālā meklē aviobiļešu piedāvājumus, mēs Tev parādām dažādus variantus no kuriem Tu izvēlies sev izdevīgāko. Tu rezervāciju veic tieši pie pakalpojumu sniedzēja, tāpēc atcelšanas vai citu jautājumu gadījumā vērsies pie pakalpojumu sniedzēja (lidsabiedrības vai aģentūras), kur veici maksājumu.

Atbilde

Tehniski runājot, Ceļosim.lv parāda Tava ceļojuma gala cenas un visus iespējamos lidojumu variantus, iegūstot informāciju tieši no pakalpojumu sniedzējiem. Mēs šo informāciju neapstrādājam, taču uzreiz parādām Tev viszemākās cenas.

Fakts - neatkarīgā cenu aptaujā Ceļosim.lv parādīja viszemākās aviobiļešu cenas salīdzinot ar 11 Latvijas vadošajiem aviobiļešu portāliem. Turklāt, cenas tika pārbaudītas 5 dažādās lidojumu maršrutu kombinācijās. Šis pētījums parādīja, ka 100% gadījumu no 55 pārbaudītām kombinācijām, Ceļosim.lv bija norādītas viszemākās cenas.

Atbilde

Protams, ka Internetā jebkurš var apgalvot jebko, taču lai mēs zinātu tirgu un spētu turpināt nodrošināt vislabākās aviobiļešu cenas, mēs periodiski veicam cenu aptaujas salīdzinot savus piedāvājumus ar 11 populārākajiem aviobiļešu meklēšanas servisiem Latvijā. Ar jaunākā cenu pētījuma rezultātiem vari iepazīties šeit.

Bet netici mums - pārliecinies!

Atbilde

Vārds "atlaide" ir gluži kā mūzika mūsu ausīm, vai ne? Par cik mēs nenosakām aviobiļešu cenu un parādām patiešām viszemāko pieejamo starp simtiem piedāvājumu, mēs nevaram piedāvāt atlaides individuālām rezervācijām.

Pssst, meklē lidojumus un viesnīcas, lai atrastu pēdējā brīža atlaides, ko piedāvā paši pakalpojumu sniedzēji un seko mums, lai šad un tad saņemtu kuponu vai atlaižu kodus pie kādiem no mūsu partneriem.

Atbilde

Kur Tu sava ceļojuma laikā vēlies katru rītu pamosties? Šis jautājums ir jāuzdod pašam sev, meklējot naktsmītnes. Vienkārši ieraksti uz kurieni dosies šeit un grūtāko - meklēšanas un salīdzināšanas daļu - mēs izdarīsim Tavā vietā.

Atbilde

Tas nav tik vienkārši - viss ir atkarīgs no Tava rezervējuma noteikumiem, ko izvēlējies veicot rezervāciju. Lai noskaidrotu savas iespējas mainīt vai atcelt rezervējumu, Tev jāizlasa rezervācijas apstiprinājums vai jāvēršas pie pakalpojuma sniedzēja pie kura veici rezervējumu.

Vai vēlies profesionāļu padomu? Pat ja Tu rezervēji ar noteikumu "neatmaksājams" un Tavi plāni mainās, viss vēl nav zaudēts! Droši vērsies pie sava pakalpojumu sniedzēja un lūdz, vai naktsmītne būtu ar mieru pieņemt izņēmumu un ļaut atcelt vai mainīt rezervējumu.

Atbilde

Mēs salīdzinām cenas pasaules labākajos viesnīcu rezervēšanas portālos kā HotelsPlanet.co.uk, Hotels.com, Expedia, Agoda, Trip.com, Hotel.info, ZenHotels, HostelWorld, SnapTravel un vēl!

Lai pārliecinātos par to, ka Tu nepārmaksā, mēs pārbaudām cenas arī lielākajās viesnīcu ķēdēs - Hilton, Marriott, Starwood, Best Western, Four Seasons, Hyatt, Wyndham un Choice Hotels.

Tas nozīmē, ka mēs kopumā varam salīdzināt cenas 1,000,000+ naktsmītnēs jebkur pasaulē vienā acu mirklī un parādīt Tev vislabākos variantus!